Služby webového faxu

Webfax

Pro příjem a odesílání faxu bez VoIP zařízení si můžete vyžádat faxové číslo nebo ho spojit s VoIP číslem, které již máte u firmy Mikrotech registrované. Zřízení této funkce je spojeno s jednorázovým poplatkem 200 Kč.
Za faxové číslo se účtuje 5 Kč/měsíc a tarifikací 30+30 sekund (jedna strana textu A4). Přes Váš www účet na fax.mikrotech.cz máte možnost odeslat fax ve formátu pdf na běžná analogová fax čísla. Další službou je faxová schránka, která Vám umožní přijímat faxové zprávy bez nutnosti vlastnit faxový přístroj. Fax server Vám faxovou zprávu zašle do nastaveného emailu.

Pro vstup do faxové schránky použijte jméno: Vaše faxové číslo a heslo: SIP heslo k Vašemu faxovému číslu.

Pokud nemáte službu Web Fax aktivní, můžete ve svém www rozhraní získat číslo z faxového rozsahu jednoduše, žádostí o přidělení dalšího čísla ( z rozsahu faxového serveru ).

SMSfax

Máme vyzkoušeno faxování například od operátora T-mobil, kdy text poslané SMS je k dispozici na stolním faxu nebo Webfaxu včetně formuláře faxové zprávy. Je pravděpodobné, že obdobná funkce bude k dispozici i v rámci námi připravovaných GSM služeb.


Testujte zdarma!

Výhody volání s Mikrotechem

1 Můžete začít volat hned, za nejnižší ceny, bez investic, s minimálními závazky a s nulovými znalostmi. Smlouvu můžete ihned ukončit. Začněte ihned šetřit 2/3 dosavadních nákladů - volání v naší síti je navíc zdarma bez časového omezení.

2 Kromě regionálního (geografického, geo) čísla vašeho kraje pro bydliště a firmu si můžete zřídit i číslo negeografické (nomádní, nongeo, VoIP) ze serie 910 pro cestování na území ČR a ve zbytku světa nebo pro alternativní CLI, kdy se Vaše volání jeví volajícímu jako volání z čísla Vašeho mobilu. Počet čísel není omezen, můžete si vybrat, případně požádat o dobře zapamatovatelná čísla pro byznys za jednorázový poplatek.

3 Registrace a zřízení prvního VoIP čísla je obvykle do několika minut, úhrada kreditu na počkání například přes PayPal, FIO banku a mnoho dalších možností...

4 Měsíční paušál neexistuje, za nájem čísla platíte pouze 1 Kč (nebo více při tarifu pro Vás výhodnějším.)

5 Žádný závazek, délka platnosti kreditu je neomezena.

6 Nejnižší ceny hovorů na trhu Vám umožní za rok úspory v řádu tisíců korun.

7 Online výpis hovorů zdarma.

8 Možnost přenosu čísla od většiny operátorů.

9 Na počátku můžete telefonovat bez počátečních investic - stačí softwarový telefon ve Vašem počítači.

10 Pro telefonování ale počítač nepotřebujete - konzultujte u nás vhodnou sestavu VoIP zařízení nebo mobilní telefon.

11 Klienti mohou v případě potřeby kontaktovat Dohledové centrum Mikrotech strukturovaným formulářem zde, kdykoli mailem (podle Všeobecných podmínek musí být reklamace přednostně mailem) na voip@mikrotech.cz.
S konkrétními dotazy se ve všední dny od 9:00 do 16:00 mohou obrátit také telefonicky (12:00-13:00 polední přestávka, využijte prosím záznamník) na tel.: 558840000. Mimo tuto dobu zanechte vzkaz na záznamníku a následně pošlete mail s podrobnostmi, budeme se jím zcela určitě zabývat. Doporučujeme si vzkaz připravit a aspoň krátce definovat, o co jde.

Při odkazu na mail s konkrétním dotazem, popisem problému a chybových hlášení, Vám odpovíme co nejdříve. Vzkaz již v sobě obsahuje Vaše číslo telefonu.

VIP klienti se mohou na nás s problémy obracet kdykoli a to podle uzavřené dohody.

 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka