Nabídka služeb pro firemní zákazníky, společnosti, úřady, školy

Úřady, státní instituce

Mikrotech nabízí své služby celé řadě Městských a obecních úřadů, knihoven, městských informačních center a dalších městských zařízeních. Vzhledem k dlouhodobé kvalitní spolupráci s tímto sektorem jsme schopni poskytnout městským zařízením optimální nabídku hlasových služeb, virtuální ústředny a dalších služeb v oboru IT..

Díky našim hlasovým službám klesnou náklady na telekomunikační provoz minimálně na polovinu. Již žádné paušály za pevnou telefonní linku nejsou potřeba.

Výhody použití VoIP – komunikace obecního úřadu s občany, sportovní a zájmové kroužky, lepší komunikace mezi rodiči a školou, péče a dohled nad staršími členy rodiny a dětmi, jazykové a vzdělávací kurzy, konzultace s lektorem, přijímací pohovory a konkurzy.

Školy

Mikrotech nabízí své služby celé řadě školských zařízení (MŠ, ZŠ, SŠ, OU, školní jídelny a další školská zařízení ). Vzhledem k dlouhodobé kvalitní spolupráci s tímto sektorem jsme schopni poskytnout školským zařízením optimální nabídku hlasových služeb, virtuální ústředny a dalších služeb v oboru IT.

Díky našim hlasovým službám klesnou náklady na telekomunikační provoz minimálně na polovinu. Již žádné paušály za pevnou telefonní linku nejsou potřeba.

Živnostníci, firmy

Živnostníkům a malým firmám nabízíme možnost úspory nákladů díky úsporám na telekomunikačním provozu. Výhodou je volání zdarma ve vlastní síti, kterým ušetří každá firma s více provozovnami na vnitropodnikové komunikaci. Další úspory dosáhne každá firma díky nízkým cenám hovorného v ČR i do zahraničí.

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v oblasti poskytování hlasových služeb firmám jsme schopni realizovat optimální nabídku hlasových služeb, virtuální ústředny a dalších služeb v oboru IT..

VoIP plně nahrazuje pevnou telefonní linku, k jejímu provozu stačí pouze internetové připojení. Telefonní číslo, které jste dosud používali můžete přenést do naší sítě nebo využít nabídky z našeho rozsahu.

Výběr tel. čísla necháme na Vás, toto číslo je dostupné ze všech síti, tak jak jste byli dosud zvyklí u klasické pevné linky.Žádnou jinou komunikační techniku si nemůžete vyzkoušet okamžitě, bez nákladů, bez nároků na čas a znalosti.

VoIP telefonie pro vás nemusí být jen prostředkem komunikace, ale i pracovní náplní, novým zaměřením firmy, vhodným doplňkem k výdělku pro poskytovatele Internetu, techniky a opraváře.

Na rozdíl od Skype a podobných uzavřených systémů má VoIP ze zákona povinnost zajistění propojení s linkami nouzového volání.

V řadě případů pro Vás bude výhodný rozbor nákladů za telefonování v reálném čase, je snadné zjistit, který den a ve kterou hodinu Vám zákazníci volají a ze kterých krajů a okresů jsou.

Zadali jste sekretářce úkoly obvolat klienty? Kdykoliv zjistíte zda své úkoly splnila a kolik jim věnovala pracovní doby.Testujte zdarma!

Výhody volání s Mikrotechem

1 Můžete začít volat hned, za nejnižší ceny, bez investic, s minimálními závazky a s nulovými znalostmi. Smlouvu můžete ihned ukončit. Začněte ihned šetřit 2/3 dosavadních nákladů - volání v naší síti je navíc zdarma bez časového omezení.

2 Kromě regionálního (geografického, geo) čísla vašeho kraje pro bydliště a firmu si můžete zřídit i číslo negeografické (nomádní, nongeo, VoIP) ze serie 910 pro cestování na území ČR a ve zbytku světa nebo pro alternativní CLI, kdy se Vaše volání jeví volajícímu jako volání z čísla Vašeho mobilu. Počet čísel není omezen, můžete si vybrat, případně požádat o dobře zapamatovatelná čísla pro byznys za jednorázový poplatek.

3 Registrace a zřízení prvního VoIP čísla je obvykle do několika minut, úhrada kreditu na počkání například přes PayPal, FIO banku a mnoho dalších možností...

4 Měsíční paušál neexistuje, za nájem čísla platíte pouze 1 Kč (nebo více při tarifu pro Vás výhodnějším.)

5 Žádný závazek, délka platnosti kreditu je neomezena.

6 Nejnižší ceny hovorů na trhu Vám umožní za rok úspory v řádu tisíců korun.

7 Online výpis hovorů zdarma.

8 Možnost přenosu čísla od většiny operátorů.

9 Na počátku můžete telefonovat bez počátečních investic - stačí softwarový telefon ve Vašem počítači.

10 Pro telefonování ale počítač nepotřebujete - konzultujte u nás vhodnou sestavu VoIP zařízení nebo mobilní telefon.

11 Klienti mohou v případě potřeby kontaktovat Dohledové centrum Mikrotech strukturovaným formulářem zde, kdykoli mailem (podle Všeobecných podmínek musí být reklamace přednostně mailem) na voip@mikrotech.cz.
S konkrétními dotazy se ve všední dny od 9:00 do 16:00 mohou obrátit také telefonicky (12:00-13:00 polední přestávka, využijte prosím záznamník) na tel.: 558840000. Mimo tuto dobu zanechte vzkaz na záznamníku a následně pošlete mail s podrobnostmi, budeme se jím zcela určitě zabývat. Doporučujeme si vzkaz připravit a aspoň krátce definovat, o co jde.

Při odkazu na mail s konkrétním dotazem, popisem problému a chybových hlášení, Vám odpovíme co nejdříve. Vzkaz již v sobě obsahuje Vaše číslo telefonu.

VIP klienti se mohou na nás s problémy obracet kdykoli a to podle uzavřené dohody.

 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka